Palun oodake, lehte laetakse.

540-170

THL_540-170_05A

 

Külgpaigutusega JCB mootori ning JCB sildade ja ülekande kvaliteetsed komponendid tagavad jõuülekande töökindluse.
Tööulatus ettepoole 12,5 meetrit, tõstejõud 4,0 tonni, maksimaalne tõstekõrgus 16,7 meetrit ja tõstejõud 0,6 tonni suurima tööulatuse korral – need kõik suurendavad tööjõudlust.
JCB 540-170 on esimene JCB Loadall, millel on neljaosaline nool. Tänu sellele on masinal nii suur maksimaalne tõstekõrgus, ilma et masina manööverdusvõime väheneks.
Masina 540-170 jõudlust suurendavad standardvarustusse kuuluvad vastupidavad stabilisaatorid ja veermiku kalde regulaator. Stabilisaatorid tagavad raske koorma ohutu paigutamise täiskõrgusele, samas kui veermiku kalde regulaator tagab parema koormustaluvuse, kui stabilisaatoreid ei kasutata, ja suuremahulise koorma hõlpsama transportimise ebatasasel maastikul.
Masinale saab valida 74,2 kW (100 hj) või 93 kW (125 hj) mootori.

Hea nähtavus igas suunas tänu noole madalale hoideasendile annab juhile suurema kindluse kiireks ja ohutuks liiklemiseks.
Heli- ja visuaalsed hoiatused annavad juhile kiiret tagasisidet mootori ja jõuülekande oleku kohta.

JCB Loadall-traktorite nool on tugeva konstruktsiooniga. Noole sisemised teleskooposad liiguvad ettepoole ja noolepea on moodustatud allapoole pööratud osana. See on kaevetööde korral määrava tähtsusega koormuspunkt. JCB konstruktsioon jagab koormuse ühtlaselt kogu noolele, kõrvaldab nooleotsa väsimise ja võimaliku purunemise ohu. Suur ülekate noole sisemiste ja välimiste sektsioonide vahel välistab noole deformeerumise ja võimaliku kahjustumise.
Tänu üheosalisele keevitatud raamile, millele lisavad jäikust paksud terassektsioonid, on see masin eriti pika tööeaga isegi kõige nõudlikumate töökeskkondade korral. Raami, noolt ja tööorganihoidikut on põhjalikult testitud, et tagada võimalikult hea vastupidavus materjali väsimisest põhjustatud kahjustustele.
Kuna lehtmetalli asemel kasutatakse kerematerjalina vastupidavat polüetüleeni, on võimaliku kahjustuse oht väike.
Väikese hõõrdeteguriga ja pika tööeaga kulumisklotsid ning noole määrimise ja mootori hooldamise pikad välbad (500 tundi) vähendavad hoolduskulusid ja tagavad masina töökindluse.

Ruumikas kabiin on väga mugav ja väsitab juhti vähe. Tänu tööorgani madalale kinnituskohale ja suurele katuseaknale on juhil ette- ja ülessuunas suurepärane nähtavus, mis tagab selle, et nool on alati juhi vaateväljas.
Tänu suurele klaasipinnale ja rummule kinnitatud poritiibadele näeb juht alati hästi rataste suunda.
Kabiini valikvarustusse kuuluvad raadioseadme korpus, katuseakna kardin, hoidikud, toitepesa ja kliimaseade.

© 2011 JCB