Palun oodake, lehte laetakse.

531-70

THL_531-70-AG_04A

 

Külgpaigutusega JCB mootori ning JCB sildade ja ülekande kvaliteetsed komponendid tagavad jõuülekande töökindluse.
Võimalus kiiresti valida täisveo, esirattaveo ja külisjuhtimise vahel hõlbustab töötamist ning väike pöörderaadius (3,7 m) tagab hea manööverdusvõime.
Tööulatus ettepoole 3,7 meetrit, tõstejõud 3,1 tonni ja tõstekõrgus 7 meetrit – need kõik suurendavad tööjõudlust.
Powershift-ülekanne võimaldab kiiremate tsükliaegade ja suurema sõidukiiruse saavutamiseks käigu vahetamist liikuval masinal.
Madal raskuskese ja telgede suur pikivahe suurendavad stabiilsust nii teel sõitmisel kui ka koorma paigutamisel.
Masinale saab valida 84,5 hj (64 kW), 100 hj (74,2 kW) või 125 hj (93 kW) mootori.

Muude ohutusfunktsioonide hulgas on noole ja raami hüdrofunktsioonidele paigaldatud koormushoide kaitseklapp. Kabiinis oleval koormusmomendinäidikul kuvatakse masina edasisuunas liikumise stabiilsuse muutuv näit. Neutraalkäivitus tagab selle, et jõuülekanne on enne mootori käivitamist mootorist lahutatud. Jõuülekanne on mootorist lahutatud ka siis, kui käsipidur on rakendatud.
Hea nähtavus igas suunas tänu noole madalale hoideasendile annab juhile suurema kindluse kiireks ja ohutuks liiklemiseks.
Heli- ja visuaalsed hoiatused annavad juhile kiiret tagasisidet mootori ja jõuülekande oleku kohta.

JCB Loadall-traktorite nool on tugeva konstruktsiooniga. Noole sisemised teleskooposad liiguvad ettepoole ja noolepea on moodustatud allapoole pööratud osana. See on kaevetööde korral määrava tähtsusega koormuspunkt. JCB konstruktsioon jagab koormuse ühtlaselt kogu noolele, kõrvaldab nooleotsa väsimise ja võimaliku purunemise ohu. Noole sisemiste ja välimiste osade ülekate on üle ühe meetri, mis välistab noole deformeerumise ja võimaliku purunemise.
Kuna lehtmetalli asemel kasutatakse kerematerjalina vastupidavat polüetüleeni, on võimaliku kahjustuse oht väike.
Väikese hõõrdeteguriga ja pika tööeaga kulumisklotsid ning noole määrimise ja mootori hooldamise pikad välbad (500 tundi) vähendavad hoolduskulusid ja tagavad masina töökindluse.

Ruumikas kabiin on väga mugav ja väsitab juhti vähe. Tänu tööorgani madalale kinnituskohale ja suurele katuseaknale on juhil ette- ja ülessuunas suurepärane nähtavus, mis tagab selle, et nool on alati juhi vaateväljas.
Tänu suurele klaasipinnale ja rummule kinnitatud poritiibadele näeb juht alati hästi rataste suunda.
Kabiini valikvarustusse kuuluvad raadioseadme korpus, katuseakna kardin, hoidikud, toitepesa ja kliimaseade.

© 2011 JCB