Palun oodake, lehte laetakse.

527-58

THL_527-58_3 Tootevaliku kõige kompaktsem külgmootoriga Loadall (2,0 m lai ja 2,0 või 2,1 m kõrge) ja väike pöörderaadius (3150 mm) võimaldab masinal pääseda piiratud liikumisruumiga kohtadesse (nt maa-alused autoparklad) ja neis liikuda.
Turboülelaaduriga võimsa 85 hj (63 hj) mootori JCB Dieselmax suur võimsuse ja kaalu suhe tagab suure tootlikkuse.
Hüdrostaatiline jõuülekanne tagab suurepärase juhtimise, kasutuslihtsuse, suure veojõu, hea kiirenduse ja kuni 30 km/h tippkiiruse.
Hammasrataspumba hüdrosüsteem tagab õli vooluhulga kuni 126 l/min ja teleskoopnoolega saab tõsta 2,7 tonni. Kui nool on täielikult välja lükatud, on tõstejõud kuni 1,25 tonni.
Suurim tõstekõrgus on 5,8 meetrit ja tööulatus ettepoole on 3 meetrit.

Suur valik kiirhaakeseadmega JCB Loadall ja JCB kompaktse kiirhaakeseadmega Loadall ühilduvaid tööorganeid suurendab masina mitmekülgsust ja tootlikkust.
Muudetava roomekiiruse juhtimine võimaldab juhil seada mootori vajaliku pöörlemissageduse püsikiirusega hüdraulilistele tööorganitele, samal ajal kui edasiliikumiskiirust juhitakse käsigaasiga.

Masin on konstrueeritud võimalikult kitsana, ent see pole halvendanud masina tööomadusi ega juhtimismugavust.
Kabiiniuksel on võimalikult kitsaste mõõtmete saavutamiseks, ent samas täismõõtmetega kabiini säilitamiseks süvistatud käepide ja hinged.
18-tolliste ratastega masina kabiin on paigaldatud ukseava kohal võimalikult suure kliirensi tagamiseks madalale.
Valikvarustusena on saadaval kõrgem kabiin, kui kõrgus laeni pole nii oluline – masina üldkõrgus on 2,1 m.
Servomehhanismiga juhtkang intuitiivsete ergonoomiliste juhtseadmetega ja hea varustusega täismõõduline kabiin tagavad juhile mugavad töötingimused.
Hea nähtavus igas suunas suurendab masina ja juhi ohutust.

JCB konstrueeritud ja toodetud veermik, mootor, sillad, kabiin, hüdrosüsteem ja nool tagavad pika ja töökindla kasutuskestuse.
Võimsuse ja tööomaduste säilitamine ei nõua pingutust, sest tänu mugavale hooldusjuurdepääsule on igapäevase hoolduse tegemine hõlbus.
Radiaatorile, mootorile ja jõuülekandele pääseb puhastamiseks ja õlivahetuseks hõlpsasti juurde ning noole määrimise ja mootori hooldamise välbad on pikad (500 tundi).

© 2011 JCB