Palun oodake, lehte laetakse.

JS330

 

Täiustatud kontrollisüsteemil Advanced Management System (AMS) on optimaalse tõhususe saavutamiseks neli töörežiimi. Automaatrežiimi korral valitakse automaatselt kas säästurežiim või maksimaalne võimsus, kui vaja on kas suurepärast tõhusust või võimsust. Säästurežiim tagab kergete rakenduste korral võimalikult väikese kütusekulu. Tõstmisrežiim reguleerib sujuva ja kindla tõstmise eesmärgil hüdroõli vooluhulka ja rõhku. Täpsusrežiim muudab masina juhtimise sujuvaks tasandustööde tegemisel.
Automaatne võimsuse suurendamise funktsioon tagab rebimisjõu kiire 10% suurenemise.
Koormustundlik süsteem hoiab mootori säästlikumaks tööks võimsustarbe püsival tasemel.
Koormustundlik hüdrosüsteem tähendab seda, et vooluhulk muutub suurema tõhususe saavutamise eesmärgil vastavalt hoova liigutamisele.

Tugev ja vastupidav X-raami tüüpi alusvanker tagab hea kliirensi. Hüdrokontuuride kaitseks ettenähtud põhjakaitsed kuuluvad standardvarustusse. Saadaval on ka kitsas pikk alusvanker.
Hüdrosüsteemi kvaliteetsed komponendid tagavad töökindluse.
1,5-mikroniline filtrisüsteem Plexus pikendab hüdrosüsteemi komponentide tööiga.
Suure läbimõõduga pöördering on tugev ja töökindel.
Turboülelaaduri ja vahejahutiga Isuzu mootoril on suurepärased tööomadused ja üldtunnustatud töökindlus.

Moodsal kabiinil on ettesuunas võimalikult hea nähtavuse tagamiseks läbipaistva ribaga kaheks osaks jaotatud esiaken. Suur uks hõlbustab sisenemist ja kõrge lagi lisab ruumikust.
Mugava reguleeritava istme kõrguse reguleerimine ja juhi kaalule vastavaks seadmine aitab vähendada juhi väsimust.
Hõlpsasti kasutatavatel lühikestel juhthoobadel on sisseehitatud juhtseadmed, millega saab valida väikese vooluhulgaga hüdrokontuure.
Kui masinat aktiivselt ei kasutata, lülitub tühikäik automaatselt sisse, et vähendada kütusekulu. Mootori pöörlemissagedust suurendatakse ainult vastava nupu kavatsuslikul vajutamisel.
Juhi optimaalse mugavuse tagav kliimaseade kuulub standardvarustusse. Juhi taga ja esiklaasil asuvad tuulutusavad tagavad hea ventilatsiooni.

Ainulaadse filtreerimissüsteemi Plexus hüdrofiltrite vahetusvälp on 1000 tundi ja hüdroõli vahetusvälp 5000 tundi. Mootoriõli ja -filtrite vahetusvälp on 500 tundi.
Arvutipõhise enesetestimisfunktsiooniga automaatne diagnostikasüsteem annab hooldustehnikule olulist teavet.
Rühmitatud rõhupunktid hõlbustavad testimist. Hüdrosüsteemi komponentide läbimõeldud paigutus hõlbustab hooldusjuurdepääsu.

© 2011 JCB