Palun oodake, lehte laetakse.

JS260

 

Võimsal ja töökindlal Isuzu mootoril on suurepärased tööomadused ja see vastab kõikidele heitgaasinõuetele.
Suurepärane juhitavus tagab mitme toimingu samaaegsel tegemisel sujuva töö.
Juhtkangil asuv roomikukäikude valits hõlbustab käikude valimist.
Amortisaatorite juhtimise funktsioon vähendab kaevetööde ajal löökide mõju nii juhile kui ka kopale ja noolele. See täiendab standardvarustusse kuuluvat hüdrosilindri otsal toimuvat summutamist.
Mitmefunktsiooniline hüdrosüsteem võimaldab ekskavaatori kõigi funktsioonide samaaegset sujuvat juhtimist. Lisaks tagab see sirge liikumisjoone püsiva järgimise olenemata sellest, kas muid funktsioone kasutatakse või mitte.

Suur klaasipind tähendab suurepärast nähtavust igas suunas, suured avatavad aknad omakorda suurepärast tuulutust. Esiklaasi tsükliline klaasipesur- ja puhasti kuuluvad standardvarustusse.
Ekraan on paigaldatud sobivalt esipiilarile, nii et ekraanil kuvatava teabe jälgimine ei takista juhil kopa või mõne muu tööorgani jälgimist.
Suur katuseaken tagab takistusteta vaate ülestõstetud tööorganile või mis tahes masina kohal olevale takistusele.
Kuus vedelikuga täidetud vastupidavat toendit summutavad müra ja vibratsiooni ning vähendavad konarlikul pinnasel liikumisel võnkumist.
Valikvarustusse kuuluvad voolikute purunemisel rakenduvad kaitseklapid ei takista masina tavapärase töökiiruse saavutamist.

Alusvankri külgraamid on puhastamise hõlbustamiseks kaldu. Suured väljalõiked vähendavad mustuse kogunemist ülemiste rullikute alla.
Valikvarustusse kuuluv pika tööulatusega tööorgan tagab maksimaalse paindlikkuse.
500- tunnised mootoriõli- ja filtri vahetusvälbad, mis on kaks korda pikemad kui paljudel muudel masinatel, tabavad õli suure puhtuse ning masina pika tööea ja väikese hooldusvajaduse.
JCB ainulaadne filter Plexus eemaldab hüdroõlist kuni 1,5 µm suurused osakesed. See pikendab hooldusvälpasid, lühendab mittetootlikku aega ja suurendab masina üldist töökindlust.
Maapinna tasandil hooldamine hõlbustab korrashoidu ja igapäevast kontrollimist.

© 2011 JCB