Palun oodake, lehte laetakse.

JS115

 

JCB filter Plexus eemaldab hüdroõlist kuni 1,5 µm suurused osakesed ja vähendab seega olulisel määral mustuse ja kondensaadi kogust süsteemis. Õlivahetusvälp on 5000 tundi. See saavutatakse kahe suure õlifiltri – läbivoolufiltri ja möödavoolu peenfiltri abil.
Suurepärase kliirensiga X-raami tüüpi alusvanker on tugevuse ja vastupidavuse saavutamiseks tervikuna keevitatud. Põhjaalune kaitse on lisakaitseks raskete pinnasetingimustega töötamiskohtades.
AMS (Advanced Management System) võimaldab rikete kiiret tuvastamist. Juht saab elektroonikasüsteemi talitlushäire korral sisse lülitada varusüsteemi.
Oma klassi parimad kaeveomadused.
Oma klassi parimad tõsteomadused.
Oma klassi parim erivõimsus (tonni liitri kohta).
Ülekuumenemisvastane süsteem.

Standardvarustusse kuuluv vedrustusega iste suurendab juhi mugavust ja tööjõudlust.
Suur klaasipind tähendab suurepärast nähtavust igas suunas, suured avatavad aknad omakorda suurepärast tuulutust.
Kuus vedelikuga täidetud vastupidavat toendit summutavad müra ja vibratsiooni.
Standardvarustusse kuuluva võimsa soojendi ja kondensaadikoguri saab kabiini õhutemperatuuri täielikuks reguleerimiseks ühendada valikvarustusse kuuluva kliimaseadmega.
Cushion Control funktsioon (amortisaatorite reguleerimine) vähendab kaevetööde ajal löökide mõju nii juhile kui ka kopale ja noolele.

Tänu tagaosa väikesele pöörderaadiusele ja suurele laadimiskõrgusele sobib masin ideaalselt kõrge kastiservaga veokite laadimiseks piiratud liikumisruumi korral.
Isuzu turboülelaaduriga kütust puhtalt põletav mootor vastab Euroopa ja Põhja-Ameerika praegustele väikese heitgaasisisalduse nõuetele.
Automaatse eelsoojendusega hõõgküünlad tagavad mis tahes ilma korral kiire käivitumise. Kuumas ja tolmuses keskkonnas töötamiseks on suur avatud elemendiga radiaator varustatud peenest võrgust kaitsega.
Automaatrežiimi abil saab kiiresti suurendada mootori võimsust, mis võimaldab masinal täita tööülesannet kõige tõhusamal viisil.
Juhtimist lihtsustab ja manööverdusvõimet suurendab see, et automaatne käiguvahetus valib roomikute seiskumise vältimiseks kiiresti pinnasetingimustele vastava käigu.

© 2011 JCB