Palun oodake, lehte laetakse.

JS160W

 

Täiustatud kontrollisüsteemil Advanced Management System (AMS) on optimaalse tõhususe saavutamiseks neli töörežiimi. Automaatrežiimi korral valitakse automaatselt kas säästurežiim või maksimaalne võimsus, kui vaja on kas suurepärast tõhusust või võimsust. Säästurežiim tagab kergete rakenduste korral võimalikult väikese kütusekulu. Tõstmisrežiim reguleerib sujuva ja kindla tõstmise eesmärgil hüdroõli vooluhulka ja rõhku. Täpsusrežiim muudab masina juhtimise sujuvaks tasandustööde tegemisel.
Suur rammimiskiirus ja rebimisjõud võimaldavad kiireid tsükleid. Võimsuse automaatne suurendamine lisab kõva pinnase korral 10% rebimisjõudu.
Stabilisaatoreid ja sahatera saab juhtida samaaegselt või teineteisest sõltumatult, et tagada stabiilne tööplatvorm.
Muljetavaldav veojõud ja valikvarustusse kuuluv kõvera profiiliga sahatera tagavad väga tõhusa ja täpse sahaga töötamise.

JCB ainulaadne filtreerimissüsteemis Plexus kasutatakse eriti peent möödavoolufiltrit, et puhastada hüdroõli 1,5-mikronilise puhtuseni, mis tähendab paremat töökindlust ja komponentide pikemat tööiga.
Suure jõudlusega Isuzu mootori avaldatav koormus on väike, mis soodustab pikemat tööiga. Silindrisisesed hõõgküünlad ja vastupidavad akud ning generaator on kõik abiks külmkäivitusel.
Töökindluse ja tööomaduste saavutamiseks kasutatakse ainult parimaid Jaapanis toodetud hüdrosüsteemikomponente.
Valikvarustusse kuuluval vasarakontuuril on maksimaalse kaitse tagamiseks automaatne mootori pöörlemissageduse regulaator ja eraldi filter.

Juhi ruumikas ja hea varustusega töökoht on väga mugav ja suurepärase nähtavusega igas suunas.
Rullikutel täielikult reguleeritavat vedrustusega istet ja juhtseadmeid saab reguleerida eraldi ja koos. Tundlike, lühikese käiguga hoobade küljes asuvad juhtseadmed ei väsita juhti.
Amortisaatorite juhtimise funktsioon vähendab kaevetööde ajal löökide mõju nii juhile kui ka masinale, summutades kopa ja noole silindrite liikumist.
Valikvarustusse kuuluv kliimaseade jahutab, kui seda on kõige rohkem vaja.
Haldussüsteemi AMS enesedignostikafunktsioon tuvastab rikked kiiresti ja hõlpsalt ega vaja selleks spetsiaalseid testimisseadmeid.
Kiirühendusega rõhutestimispunktid on rühmitatud, et süsteemi testimine oleks puhas ja kiire.

© 2011 JCB