Palun oodake, lehte laetakse.

550-80 Agri


550-80 Agri – Meie kõige tootlikum teleskooplaadur eales

Kiired töötsüklid + 4.99 tonnine tõstejõud = suurim tootlikkus

Tegemist on seni kõige suurema tõstejõu ja tootlikkusega JCB Loadall`iga  – ja potentsiaalsed omanikud kaasati masina tehniliste omaduste kujundamisprotsessi.

5-tonnise tõstejõuga 550-80 Loadall`i esitleti esmakordselt Agritechnica messil 2009.aastal. Suurtes põllumajandusettevõtetes, teravilja ja väetiste ladudes ja bioenergial töötavates jaamades vajatakse suure tootlikkusega vastupidavat teleskooplaadurit. Kuid veel enam soovitakse võimsust. Seetõttu konstrueerisid JCB insenerid võimsaima Loadall`i, mis eales tehtud.

Parimate näitajatega 108kW (145hj) JCB DIESELMAX auhinnatud mootoriga on uus 550-80 Loadall võimsam kui mistahes konkurendi põllumajanduslik või tööstuslik laadur. Uute omaduste lisamine annab sellele masinale erakordse suutlikkuse.

Uutest detailidest väärib esimesena esiletõstmist Z-tala ühendus. Olles osaks JCB’i kõige tugevamast teleskoop-poomist, mitmekordistab see hüdrosilindri poolt toodetud jõu ning muundab selle tohutuks 6,5 tonniseks rebimisjõuks. 

Masina töötsüklid on konkurentidest kuni 18% kiiremad, sest tänu uuele kiirevoolulisele õli tagasi liikumisele on poom kiiremini langetatav ja sissetõmbuv, mis omakorda kiirendab harkide ja koppade täitmist.

Seesuguse jõudlusvaruga aitab laadimisel või puistematerjali käsitlemisel toime tulla 550-80 Loadall`i uhiuus kere, mille ehitamiseks on kasutatud 25mm üheosalisi küljeplaate. Sisseehitatud hüdroõli paak täiustab masina struktuurset terviklikkust veelgi ning optimeeritud teljevahe vastukaal tagab tööde stabiilsuse ja kiiruse.

Tugevad sillad sobivad laaduri massi, jõudluse ja mootori võimsusega. Võimendusega pidurid kindlustavad maksimaalse pidurdusjõu vähima pedaalile vajutusega ning piiratud libisemise diferentsiaal asub omakorda asja kallale kõva pinnasega aladel. 

KOKKUVÕTVALT:

  • Poomi madal pöörlemistelg tagab suurepärase nähtavuse
  • DIESELMAX 97kW (130hj) või 108kW (145hj)
  • Maksimaalne tõstejõud – 4.99 tonni; maksimaalne tõstekõrgus – 8.1m; maksimaalne ette ulatus 4.5m
  • Z-tala ühenduse 6.5 tonnine rebimisjõud
  • 140-liitrit/min muudetav pump kindlustab suure tootlikkuse ja efektiivse hüdraulika
  • Üks juhthoob
  • 4-käiguline, kuni 40 km/h JCB Powershift käigukast

© 2011 JCB