Palun oodake, lehte laetakse.

536-60 Agri

THL_536-60-AG_04A

 

100 hj (Agri) ja 130 hj (Agri Plus, Agri Super ja Agri Xtra) mootorid JCB Dieselmax tagavad suure tööjõudluse saavutamiseks madalal pöörlemissagedusel väga suure pöördemomendi.
Võimalus kiiresti valida täisveo, esirattaveo ja külisjuhtimise vahel hõlbustab töötamist ning väike pöörderaadius (3,7 m) tagab hea manööverdusvõime.
Tööulatus ettepoole 3,3 meetrit, tõstejõud 3,6 tonni ja tõstekõrgus 6 meetrit – need kõik suurendavad tööjõudlust.
Agri Super ja Agri Xtra on varustatud uue 6-käigulise Powershift-ülekandega, mille 5. ja 6. käik on optimaalsete sõiduomaduste tagamiseks varustatud seadmega TorqueLock. Agri ja Agri Plus on varustatud 4-käigulise Powershift-ülekandega.
6-käigulisel TorqueLock-ülekandel on kolm põhilist töörežiimi (Eco, Power ja Field), mis valitakse vastavalt rakendusele.
Mudelite Agri ja Agri Plus standardvarustusse kuulub koormustundlik hüdraulikasüsteem LSP+, mille maksimaalne vooluhulk on 110 l/min. Uus suletud süsteemiga koormustundlik kolbpumbaga hüdrosüsteem (maksimaalne vooluhulk on 140 l/min) koos püsiva vooluhulga suurendamise lisafunktsiooniga kuulub mudelite Agri Super ja Agri Xtra standardvarustusse ning mudelite Agri Plus valikvarustusse.

Muude ohutusfunktsioonide hulgas on noole ja raami hüdrofunktsioonidele paigaldatud koormushoide kaitseklapp. Kabiinis oleval koormusmomendinäidikul kuvatakse masina edasisuunas liikumise stabiilsuse muutuv näit.
Neutraalkäivitus tagab selle, et jõuülekanne on enne mootori käivitamist mootorist lahutatud. Jõuülekanne on mootorist lahutatud ka siis, kui käsipidur on rakendatud.
Hea nähtavus igas suunas tänu noole madalale hoideasendile annab juhile suurema kindluse kiireks ja ohutuks liiklemiseks.
Heli- ja visuaalsed hoiatused annavad juhile kiiret tagasisidet mootori ja jõuülekande oleku kohta.

JCB Loadall-traktorite nool on tugeva konstruktsiooniga. JCB konstruktsioon jagab koormuse ühtlaselt kogu noolele, kõrvaldab nooleotsa väsimise ja võimaliku purunemise ohu. Noole sisemiste ja välimiste osade ülekate on üle ühe meetri, mis välistab noole deformeerumise ja võimaliku purunemise.
Kuna lehtmetalli asemel kasutatakse kerematerjalina vastupidavat polüetüleeni, on võimaliku kahjustuse oht väike.
Radiaatori puhastamiseks on sellele hõlbus juurdepääs.
Mugav hooldusjuurdepääs igapäevase hoolduse tegemiseks.

Juhi mugavuse ja juhtimise täiustamiseks on saadaval istme külge kinnitatav servomehhanismiga juhtkang (mudelitel Agri Xtra kuulub standardvarustusse). Mudelitel Agri, Agri Plus ja Agri Super on ühe hoovaga juhtkang.
Ruumikas kabiin on juhi jaoks mugav ja selles töötamine väsitab juhti vähe. Tänu tööorgani madalale kinnituskohale ja suurele katuseaknale on juhil ette ja üles suurepärane nähtavus, mis tagab selle, et nool on alati juhi vaateväljas.
Tänu suurele klaasipinnale ja rummule kinnitatud poritiibadele näeb juht alati hästi rataste suunda.
Kabiini valikvarustusse kuuluvad raadiokorpus, katuseakna kardin, hoidikud, toitepesa ja kliimaseade.
Luksuslik iste ja kujundus suurendavad veelgi juhtimismugavust.

© 2011 JCB