Palun oodake, lehte laetakse.

527-58 Agri

THL_527_58_02A Tootevaliku kõige kompaktsem külgmootoriga Loadall (2,0 m lai ja 2,0 või 2,1 m kõrge) ja väike pöörderaadius (3150 mm) võimaldavad masinal pääseda tavalistesse väikestesse loomakasvatushoonetesse.
Turboülelaaduriga võimsa 100 hj (74,2 kW) mootori JCB Dieselmax suur võimsuse ja kaalu suhe tagab suurepärase tööjõudluse.
Hüdrostaatiline jõuülekanne tagab suurepärase juhtimise, kasutuslihtsuse, suure veojõu, hea kiirenduse ja kuni 40 km/h tippkiiruse.
Hammasrataspumba hüdrosüsteem tagab õli vooluhulga kuni 126 l/min ja teleskoopnoolega saab tõsta 2,7 tonni. Kui nool on täielikult välja lükatud, on tõstejõud kuni 1,25 tonni.
Suurim tõstekõrgus on 5,8 meetrit ja tööulatus ettepoole on 3 meetrit.

Suur valik põllumajanduslikke tööorganeid, mis ühilduvad kiirhaakeseadmega JCB Loadall ja JCB kompaktse kiirhaakeseadmega Loadall, suurendavad masina mitmekülgsust ja tööjõudlust.
Muudetava roomekiiruse juhtimine võimaldab juhil seada püsikiirusega hüdrauliliste tööorganite jaoks mootori pöörlemissageduse, samal ajal kui edasiliikumiskiirust juhitakse käsigaasiga.

Masin on konstrueeritud võimalikult kitsana, ent see pole halvendanud masina tööomadusi ega juhtimismugavust.
Kabiiniuksel on võimalikult kitsaste mõõtmete saavutamiseks, ent samas täismõõtmetega kabiini säilitamiseks süvistatud käepide ja hinged.
20-tollistel ratastel masina kabiin on paigaldatud hõlpsa sisenemise ja ukseava kohal võimalikult suure kliirensi tagamiseks madalale.
Valikvarustusena on saadaval kõrgem kabiin, kui kõrgus laeni pole nii oluline – masina üldkõrgus on 2,1 m.
Servomehhanismiga juhtkang intuitiivsete ergonoomiliste juhtseadmetega ja hea varustusega täismõõduline kabiin tagavad juhile mugavad töötingimused.
Hea nähtavus igas suunas suurendab masina ja juhi ohutust.

JCB konstrueeritud ja toodetud veermik, mootor, sillad, kabiin, hüdrosüsteem ja nool tagavad pika ja töökindla kasutuskestuse.
Võimsuse ja tööomaduste säilitamine ei nõua pingutust, sest tänu mugavale hooldusjuurdepääsule on igapäevase hoolduse tegemine hõlbus.
Radiaatorile, mootorile ja jõuülekandele pääseb puhastamiseks ja õlivahetuseks hõlpsasti juurde ning noole määrimise ja mootori hooldamise välbad on pikad (500 tundi).

© 2011 JCB