Palun oodake, lehte laetakse.

526-56 Agri

THL_526-56_03S

 

Tõhus mitmekülgne konstruktsioon tagab kõikide põllumajanduslike rakenduste korral suure tõstevõime maksimaalses tööulatuses.
Kompaktsed mõõtmed võimaldavad masinaga töötada väikestes ehitistes ja tänu neljarattaveole, mis tagab väikese pöörderaadiuse, saab masinat farmis kasutada väga mitmekülgselt.
Turboülelaaduriga 100 hj (74,2 kW) 4-silindriline mootor JCB Dieselmax, mille valikvarustusse kuulub ventilaatori pöörlemissuuna muutmine, teeb koos kas 4-käigulise sünkroon- või valikvarustusse kuuluva Powershift-ülekandega sellest eriti kiire ja hea manööverdusvõimega masina.
Masinale saab paigaldada 20″” rattad ja kabiini saab seada madalamasse asendisse, et üldkõrgus oleks võimalikult väike (2,3 m). Masinale saab paigaldada ka 24″” rattad, et saavutada suurem kliirens, parem pinnalpüsivus ja haarduvus teega, mis sobib ideaalselt siloaunaga seotud tööde ja muude maastikurakenduste korral.
Piiratud libisemisega diferentsiaaliga esisild tagab veojõu mis tahes teeolude korral ning 8-tonnise tõstejõuga hüdrauliline tõsteseade koos lisavintsi ja haagise elektriühendusega muudab masina veelgi mitmekülgsemaks.

Hea nähtavus igas suunas tänu noole madalale hoideasendile annab juhile suurema kindluse kiireks ja ohutuks liiklemiseks.
Suurepärane nähtavus taha ja eriti vasakule rattale lisab veelgi ohutust.
Suure katuseakna turvatalad asetsevad nurga all, et tagada juhile võimalikult hea ülestõstetud koorma nähtavus.
Juurdepääs kabiini on suurepärane: lai kaheosaline uks ja suur valatud astmelaud tagavad takistusteta ja ohutu sisenemise kabiini.

JCB konstrueeritud ja toodetud veermik ja nool tagavad pika ja töökindla kasutuskestuse.
Võimsuse ja tööomaduste säilitamine ei nõua pingutust, sest tänu mugavale hooldusjuurdepääsule on igapäevase hoolduse tegemine hõlbus.
Radiaatorile, mootorile ja jõuülekandele pääseb puhastamiseks ja õlivahetuseks hõlpsasti juurde ning noole määrimise ja mootori hooldamise välbad on pikad (500 tundi).

Vaatamata oma kompaktsusele on masinal eriti ruumikas kabiin.
Kvaliteetne, täielikult reguleeritav iste ja stiilne ergonoomiline paigutus on loodud jõudluse suurendamiseks juhi väsimise vähendamiseks.
Parima jõudluse saavutamiseks on 526-56 Agri saadaval sõidupehmendussüsteemiga JCB Smooth Ride System.
Moodsad mürasummutusmeetodid hoiavad müra selle masinaklassi madalaimal tasemel (isegi kuni 72 detsibelli), nii et sellele masinale pole juhtimismugavuse poolest võrdset.

© 2011 JCB