Palun oodake, lehte laetakse.

524-50 Agri

THL_524-50_02S Tänu kompaktsetele mõõtmetele (kõrgus 2,1 m ja laius 2 m) ning suurepärasele manööverdusvõimele saab masinaga 524-50 töötada ehitistes, kus varem oli võimalik töötada üksnes kompaktlaaduritega (nt sellised, mida kasutatakse sea- ja linnufarmides).
Maksimaalne tõstejõud 2400 kg täiskõrgusele 5 m sobib ideaalselt kõrgeservaliste vagunite ja haagiste laadimiseks.
Kompaktsed tööorgani hoidikud Loadall ja Robot võimaldavad kasutada paljusid põllumajanduslikke tööorganeid.

62 kW (83 hj) mootor on kõikide tööde jaoks piisavalt võimas.
Kahe käiguvahemikuga hüdrostaatiline jõuülekanne võimaldab täpset juhtimist ja laadimist piiratud liikumisruumi korral. Armatuurlauale paigaldatud lülitite abil saab ümber lülitada töö- ja transpordikäikude vahel kuni suurima kiiruseni 30 km/h.
Püsiv neljarattavedu ja ühesuurused rattad tagavad veojõu ja rataste pinnalpüsivuse kõikide pinnasetingimuste korral.

Lai kabiiniaste ja kabiini konstruktsioon teevad sisenemise ja väljumise eriti lihtsaks.
Uues ruumikas kabiinis olevad juhtseadmed on paigutatud ergonoomiliselt, kusjuures üheainsa juhtkangi abil juhitakse tõstmist ja lükkamist ning edasi-tagasi sõitmist.
Masina sõidusuuna juhtseade asub samuti parempoolsel juhtkangil, nii et juhil on alati võimalik masinat täielikult juhtida ka vasaku käega.
Tänu madalale nihkenoolele, suurele katuseaknale ja klaaspinnale on juhil igas suunas hea nähtavus ning tööorgan on juhi vaateväljas ka selle kõige kõrgemas asendis.

Masina konstrueerimisel on pööratud tähelepanu hõlpsale hooldamisele ja võimalikult lühikesele mittetootlikule ajale.
Üheosaline kapott pöördub avamisel mootorist eemale, et võimaldada igapäevaseks kontrollimiseks ja regulaarseks hooldamiseks mootorile takistusteta juurdepääsu.

© 2011 JCB