Palun oodake, lehte laetakse.

HTD5

DUMPSTER_HTD5_03_A

 

Kompaktne, järelkäidav ja suure kaadamiskõrgusega minitransportöör, mille saab haagisel või kaubikus transportida soovitud kohta.
850 mm alusvanker on pikisuunas hea stabiilsusega ja ökonoomne 5,9 hj diiselmootor tagab töötamiskohal hea kasutusmugavuse.
Tanu masina väikesele maksimumlaiusele (690 mm) saab HTD5 järgneda JCB kompaktekskavaatoritele Micro läbi standardse ukseava piiratud juurdepääsuga kohtadesse (nt majatagusesse aeda).
Tööasendis minitransportööri HTD5 saab laadida otse ekskavaatoriga Micro.
Tänu 1450 mm kaadamiskõrgusele otse prahikonteinerisse või kõrge kastiservaga sõidukisse ja suurele kandevõimele (500 kg) saate suure töö kiiresti valmis.

Juhtimismugavust suurendab ka minitransportööri HTD5 mootorikate, mis tänu oma konstruktsioonile summutab hästi müra.
2 käiku: väiksem kiirus suurema täpsuse ja juhitavuse saavutamiseks väikese liikumisruumi korral ning suurem kiirus töötamiskohal ühest kohast teise sõitmiseks.
Standardvarustusse kuuluv roomikulukustus aitab peatada masina tahtmatu edasiliikumise, kui masin on pargitud kallakule.
JCB ainulaadne konstruktsioon ja koostekvaliteet tagab head tööomadused ja töökindluse. Ühendkuningriigis lisab standardvarustusse kuuluv turvasüsteem Cesar Datatag turvalisust.
Väljatõmmatav mootor hõlbustab igapäevast kontrollimist, hooldamist ja korrashoidu.

© 2011 JCB