Palun oodake, lehte laetakse.

3CX Eco

 

JCB turuliidrite 3CX ja 4CX välimust on märkimisväärselt muudetud – vastukaal, võre ja mootorikapott on nüüd teravama joonega. Lisaks JCB uuele julgele välimusele on masinatel uuendatud hüdrosüsteem, pidurivõimendiga pidurid, kabiin ja suurepärased tööomadused. Tänu väiksematele omamiskuludele, suuremale tööjõudlusele ja uuenduslikule konstruktsioonile on need meie kõige tõhusamad laadur-ekskavaatorid.

Tänu uuenduslike tehnoloogiate kasutamisele on uute laadur-ekskavaatoritega 3CX ja 4CX võimalik saavutada isegi kuni 16% väiksem kütusekulu. Kolme pumbaga hüdrosüsteem, lukustatavad hüdrosiduriga jõuülekanne ja arvukad väikesed täiustused aitavad kliendil saavutada väiksemat omamis- ja kasutuskulu.

Vasara ja kahesuunalise lisahüdrosüsteemi kombineeritud kontuurid tagavad ühe- ja kahepoolse hüdroõlivoolu ning see võimaldab kasutada suuremat valikut JCB tööorganeid. Masin on mitmekülgsem ning suurem kasutatavate tööorganite valik suurendab tööjõudlust ja kliendipoolseid kasutusvõimalusi.

JCB laadur-ekskavaatoritele omaselt on kabiinis ka joogiautomaat, millest saab kogu päeva jooksul maitsva tassi kuuma teed või kohvi. See muudab väljateenitud puhkepausi veelgi lõõgastavamaks!

Kolme pumbaga hüdrosüsteem võimaldab pikemaid tsükleid madalamal pöörlemissagedusel, mis omakorda vähendab kütusekulu. Tulemuseks on lühem mittetootlik aeg, mis kulub töövahetuse ajal tankimiseks, suurem tööjõudlus ja kliendi suurem kasumlikkus. Väiksem kütusekulu tähendab ka väiksemat heitgaasikogust ja seega JCB laadur-ekskavaatori väiksemat kahjulikku mõju keskkonnale.

Üks viimaste aastate kõige muljetavaldavamaid uuendusi on JCB mootor Dieselmax. 2006. aastal kasutati seda maailma kiireimas diiselautos, mis saavutas uskumatu kiiruse 563,418 km/h (350,092 mph). See masinaehituse tippsaavutus, mis on nüüd kasutusel kõigis laadur-ekskavaatorites 3CX ja 4CX, tagab mootori madalal pöörlemissagedusel suure pöördemomendi ning see omakorda suurepärased lükkamis- ja mäkketõusuomadused.

Juht saab laadimise ajal valida laaduri juhthooval kiiruse hüdraulilise juhtimise funktsiooni Hydraulic Speed Control (HSC), mis lülitab välja 2. hüdropumba, et vähendada laadimisel suurema veojõu saavutamiseks kõrvalkoormust ja suurendada võimsust.

© 2011 JCB