Palun oodake, lehte laetakse.

8055 ZTS

MINI_8055_02_S

 

Klassi parima jõudlusega ja standardi Tier III nõuetele vastav uus Isuzu 35,8 kW (48,1 hj) mootor ja koormustundlik hüdrosüsteem tagavad tõhusa kaevamise ja liikumisjoone järgmise.
Muljetavaldav raimejõud, suur veojõud ja sõidukiirus, suurepärane tühjenduskõrgus (4,106 m) ja kaevesügavus (3,8 m) tagavad suurema tööjõudluse.
Käigu automaatne allavahetus tunneb kiirema/aeglasema käigu valimisel automaatselt ära rõhu suurenemise/vähenemise ning see teeb muutlike pinnasetingimustega maastikul töötamise palju hõlpsamaks ja tulemuslikumaks.
Noole ühepoolse toimega lisahüdrokontuuri abil saab kasutada pinnasepurusteid, valikvarustusse kuuluv kahepoolse toimega hüdrokontuur võimaldab ühe- ja kahepoolse toimega kontuuri vahel ümber lülitada, kui on vaja näiteks kasutada pinnasepuuri.
Sirge liikumisejoone järgimine tagab täpse juhtimise masina paigutamisel takistuste lähedale või laadimisel/mahalaadimisel, sest tänu sellele liigub masin ohutult ega kaldu kursist kõrvale.

Suurepärane koostekvaliteet ning tugev alusvanker ja pealisehitus tagavad väga hea töökindluse ja lühikese mittetootliku aja.
Sammaspostil põhinev konstruktsioon kaitseb noolt, koppa ja lisahüdrosüsteemi voolikuid.
Pööratud hüdrosilinder vähendab sahaga töötamisel tekkivaid kahjustusi ja materjali sissepääsu ning teraskattega voolikud pakuvad kaitset raskete tingimuste korral.

Lühendatud tagaosaga või tagaosata kere kaitseb masinat tööalal ja lisab stabiilsust tõsterakendustes.
Suurepärane nähtavus võimaldab jälgida kogu vasakpoolset roomikut ja ka parempoolset külge ning külgmootori kaldus kate võimaldab samuti roomikut hästi jälgida.
Voolikud on parema nähtavuse tagamiseks juhitud üle noole otsa, mitte mööda noole külge, ning suur esiaken tagab takistusteta vaate koormale kuni tühjenduskõrguseni.

Erakordselt ruumikas kabiin (eriti lühendatud tagaosa või tagaosata masina kohta) on oma klassi mugavaim, et selles saaks teha tulemuslikku tööd kogu päeva.
Tänu juhtseadmete ergonoomilisele paigutusele ja täiustatud servomehhanismile on masinat hõlbus juhtida, samas kui automaatse tühikäigu funktsiooniga elektrooniline pööreteregulaator vähendab kütusekulu ja suurendab kasutuslihtsust.
Täielikult reguleeritaval istmel leiate sobiva tööasendi.
Valikvarustusse kuuluv kliimaseade tagab optimaalsed töötingimused.
Pööreringist isoleeritud kabiin vibreerib vähe ja põhjalik helisummutus tagab madala mürataseme.

Sarnaste masinate seas parimad hooldushinnangud tähendavad ka erakordselt väikest omamiskulu.
Vastupidav eemaldatav põrandaplaat hõlbustab hooldusjuurdepääsu kabiini all asuvatele voolikutele.

© 2011 JCB