Palun oodake, lehte laetakse.

TM220

TM220 handling silage 2 Turboülelaaduriga 75 hj 4-silindriline Deutzi mootor on võimas, töökindel ja väikese kütusekuluga.
Tööulatus ettepoole on 3,6 meetrit, tõstejõud 2,2 tonni ja tõstekõrgus 4,5 meetrit – need kõik teevad sellest suure tööjõudlusega masina.
Z-tüüpi rippmehhanism tagab suure raimejõu ja tööorgani suure lükkamisjõu.
JCB sõidupehmendussüsteem Smoothride vähendab ebatasasel maastikul sõitmisel noole õõtsumist, suurendab mugavust ja tagab koormamaterjali hea püsivuse.
Esi- ja tagaraami vahelise nurga ±10° varieerumine tagab kõigi nelja vedava ratta pideva kokkupuute maapinnaga ja seega alati maksimaalse veojõu.

Frontaallaaduris TM220 on ühendatud rataslaaduri kopa omadused ja teleskoopnoole eelised ning tulemuseks on tõeliselt mitmekülgne masin.
Täpne juhtimine ja väikesed mõõtmed (laius 1905 m, pikkus 4810 mm ja kõrgus 2678 mm) tagavad tõhusa töö väikese liikumisruumiga kohtades.
Tänu liigendjuhtimise ±40° ulatusele on masin erakordselt hea manööverdusvõimega ja võimaldab väga täpset laadimist.
Vooluhulga proportsionaalse jagamisega hüdrosüsteem tagab laadimisseadme hea juhitavuse ainult ühe juhtkangi abil.
Suur valik valikvarustust ja tööorganeid võimaldab masina kohandada vastavalt kliendi vajadustele.

Noole madal pöördepunkt, noole sale konstruktsioon ja katuseaken tagavad mis tahes kõrgusel töötamisel hea nähtavuse tööorgani suunas.
Suured klaaspaneelid ja kabiini kitsad piilarid tagavad suurepärase nähtavuse igas suunas.
Hüdrostaatilise ülekande aeglustusfunktsioon muudab laadimistöö hõlpsaks ja ohutuks.
Raami kallutus-, teleskoop- ja tõstesilindritel paiknevad voolikute purunemisel rakenduvad kaitseklapid tagavad koormate käsitsemisel maksimaalse ohutuse.
JCB ainulaadne koormuse juhtimise süsteem Adaptive Load Control kaitseb masinat ülekoormamise eest ja koormusmomendi näidik asub mugavalt juhi silmade kõrgusel.

Intuitiivsed ergonoomilise paigutusega juhtseadmed teevad juhtimise hõlpsaks.
Ruumikas kabiin ja täielikult reguleeritav iste loovad lõõgastava töökeskkonna.
Võimsad ventilaatorid hoiavad kabiinis mugavat temperatuuri, kusjuures õhuvahetust soodustavad ka vasakpoolne uks ja parempoolne aken, mille saab tagasi pöörata, nii et masina välismõõtmed selle tõttu ei muutu.
Piisavalt suures panipaigas on kõik vajalikud asjad käepärast.
Kallutatud esiastmete ja hea paigutusega käsipuude abil on masinasse ohutu ja lihtne siseneda ning sealt väljuda.

Kasutatakse masinaehituse valdkonnas üldise heakskiidu saavutanud komponente, mille hoolikal valimisel on lähtutud parimatest tööomadustest ja töökindlusest.
Hüdrostaatiline pidurdamine vähendab sõidupidurite kulumist.
Sisemised õlis ketaspidurid on peaaegu hooldusvabad.
Kõiki igapäevaseid kontrollimisi saab kiiresti ja ohutult teha otse maapinnalt.
Elektrisüsteemi komponentidele, hüdroventiilide plokile ja soojendi elemendile saab hõlpsasti juurde pääseda parempoolse uksepaneeli kaudu ning laialt avanev tagumine mootorikapott tagab suurepärase juurdepääsu mootoriruumile.

© 2011 JCB